Okna

21

Okna PCV

Nowoczesne okna PCV nadają się do wykorzystania praktycznie w każdym typie budynków. Można je bez trudu zastosować zarówno w obiektach zabytkowych, jak i w domach jednorodzinnych, awangardowych biurowcach czy wielkomiejskich blokach. Profile stylizowane oraz listwy ozdobne dają możliwość uzyskania całkowitej spójności stylistycznej okien z fasadą budynku oraz jego wnętrzem.

 

Okna drewniane

To optymalny wybór dla tych z Państwa, którzy ponad wszystko cenią sobie szlachetność i naturalność materiału. Nasze okna wykonujemy ze starannie wyselekcjonowanego drewna sosnowego, mahoniowego (meranti) bądź dębowego klejonego warstwowo. Poddajemy je technologicznej obróbce według restrykcyjnych standardów europejskich, co gwarantuje produkt o niepodważalnej jakości.
Szeroka gama kolorystyczna i wzornicza swoboda, idące w parze z zaawansowaną technologią produkcyjną, pozwalają dostosować parametry użytkowe oraz ostateczny wygląd okna do wymagań naszych Klientów.

 

Okna drewniano-aluminiowe

Są to okna, w których połączono drewno i aluminium w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać walory użytkowe i estetyczne każdego z surowców.
Drewno to od dawna znany i przyjazny środowisku surowiec, który jednocześnie tworzy we wnętrzu ciepły i przyjazny klimat.
Aluminium zastosowane od zewnątrz stanowi ochronę dla drewna i jest gwarancją trwałości.

 

Okna aluminiowe

Nasza firma , starając się sprostać nowoczesnym trendom architektonicznym oraz rosnącym wymaganiom inwestorów, proponuje wysokiej jakości ślusarkę aluminiową. Korzysta przy tym z doświadczenia firm znanych zarówno na rynku polskim, jaki i zagranicznym (m.in. Ponzio, Aluprof, Pilkington).
Współpraca z firmami posiadającymi doświadczenie w obsłudze dużych inwestycji procentuje szeroką gamą rozwiązań i produktów, np. drzwi, okna, wiatrołapy, zabudowy balkonów, ogrody zimowe oraz ściany osłonowe (fasady aluminiowe).

 

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronach producentów okien:

lub kontaktując się bezpośrednio z naszą firmą